Kategorii produktów
Skontaktuj się z nami

Shanghai połysk wysokiej International Trade Co., Ltd

Dodaj: Pokój 308, Północna Wanke kreatywnych kwartał, No2000, Dongming Road, nowej dzielnicy Pudong, Shanghai, Chiny

Tel:86-21-66531378

Faks: 86-21-66531373

E-mail:sales@ingredient4health.com

Infolinia
+86-21-66531378

Ekstrakt Griffonia Seed

5-HTP lub 5-hydroksytryptofanu jest pośredniego metabolitu, wykorzystywane do produkcji serotoniny. Serotonina jest bardzo ważne substancję, która pomaga promować normalnego mózgu i funkcji nerwów. Serotonina jest głównym neuroprzekaźnikiem, który obsługuje funkcje uśpienia, apetytu i nastroju. 5-HTP 5-hydroksytryptofanu...

Szczegóły produktu

Nazwa produktu

5-HTP

Specyfikacja

98%

Pakiet

25kg/bęben

5-HTP lub 5-hydroksytryptofanu jest pośredniego metabolitu, wykorzystywane do produkcji serotoniny. Serotonina jest bardzo ważne substancję, która pomaga promować normalnego mózgu i funkcji nerwów. Serotonina jest głównym neuroprzekaźnikiem, który obsługuje funkcje uśpienia, apetytu i nastroju.
5-HTP 5-hydroksytryptofanu (5-HTP), wiadomo również oxitriptan (INN), jest naturalnie występujący aminokwas i chemicznych prekursorów, jak również ametábolos pośrednie w biosyntezie neuroprzekaźników serotoniny i melatoniny z tryptofanu.
5-HTP jest sprzedawane bez recepty w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie jako suplement diety do stosowania jako lek przeciwdepresyjny, apetyt i pomocy snu i jest również sprzedawany w wielu krajach europejskich, wskazanie majordepression pod nazwami handlowymi jak Cincofarm, Levothym, Levotonine, Oxyfan, Telesol, Tript-OH i Triptum. Kilka podwójnie ślepej próby kontrolowanych placebo badań klinicznych wykazały skuteczności 5 HTP w leczeniu depresji, choć odnotowano brak wysokiej jakości badania.

Funkcja
5-HTP i bezsenność. Związek między 5-HTP i snu (dobry sen) został ugruntowane. W rzeczywistości, 5 HTP suplement isseen lepsze niż melatoniny w promowaniu dobrego snu i łagodzeniu bezsenności. Jest w stanie zwiększyć jakość snu withouthangover lub pod wpływem narkotyków uczucia, które są zwykle obecne, nasenne i uspokajające.
5-HTP i depresji. Wiele osób już cieszył się korzyści z 5-HTP przeciwko depresji. To jest podobno tak skuteczny jako anty depresyjne w leczeniu łagodnego do umiarkowanego depresji.
5-HTP i lęk. Niski poziom serotoniny może prowadzić do zaburzenia lękowe. Htp istnieje duża szansa dla serotoniny wrócić do jego naturalnego poziomu, więc można poczuć znowu normalne.
5-HTP i utrata masy ciała. Jeśli chcesz schudnąć, 5-HTP może zdziałać cuda dla Ciebie również. Zbyt zdrowy apetyt może być spowodowane przez niski poziom serotoniny. Biorąc 5-HTP można znormalizować tych poziomów. W tym samym czasie suplementy 5-htp może zmniejszyć spożycie żywności, tworząc uczucie pełności. Również jest w stanie zwiększyć wydzielanie hormonu leptyny (regulator apetyt), co powoduje zwiększenie weight loss.
5-HTP i choroby afektywnej dwubiegunowej. Badania kliniczne wykazały działanie antydepresyjne 5HTP dodatek dla osób cierpiących na dwubiegunowej II. 5-HTP może złagodzić i zmniejszyć do poprawy ogólnej jakości życia bipolarne chorych.
5-HTP i fibromialgii. Jedną z głównych korzyści z 5-HTP jest pomoc, która daje dla osób z fibromialgii. Pomaga poprawić snu, podczas gdy w tym samym czasie zmniejszyć depresję, ból, sztywność i lęku - z których wszystkie są objawy tej choroby.
5-HTP i bóle głowy. 5-hydroksytryptofanu dodatek stosuje się również w leczeniu przewlekłych bólów głowy napięciowe bóle głowy, młodzieńcze bóle głowy i migreny. Są to warunki, które mogą być związane z low serotoniny. 5-HTP ma zdolność do zmniejszenia nasilenia i częstotliwości tych warunków, z mniej skutków ubocznych, w porównaniu do innych leków przewlekłe bóle głowy.

Aplikacje
1. jako surowców leków dla anty-bakteryjne, leki przeciwdepresyjne, anty nowotworowych i uspokojenie, jest szeroko stosowany w dziedzinie produktów farmaceutycznych i zdrowia;
2. jako bezsenność, inne podobne objawy psychasthenia i stracić waga produktu surowca, jest szeroko stosowany w przemyśle produktów zdrowia;
3. jako suplementy diety zwiększoną funkcję terapeutyczną, jest szeroko stosowany w dziedzinie suplementów diety produktów;
4. jako produkty uspokajające i antybakteryjne stosowane są powszechnie aby dodać do produktów kosmetycznych w branży kosmetycznej.

Jesteśmy dumni wprowadzające nas jako jeden z wiodących nasion griffonia ekstrakt, producentów i dostawców w Chinach do Ciebie. Wspomagany przez zaawansowanych urządzeń i technologii, Serdecznie Witamy możesz kupić luzem griffonia ekstrakt z nasion w rozsądnej cenie od nas.

Hot Tags: Ekstrakt z nasion rośliny Griffonia, Chiny, producenci, dostawcy, luzem
Produkty powiązane
Zapytanie
Online customer service
Online customer service system